Monomatic LRC 185M Inline dybtrykspoleenhed
SKU:
5740
| Weight | 18330 kg |
|---|---|
| Mærke | Monomatisk |
| Type of equipment | Opruller |
UNITECH T012
SKU:
5734
| Mærke | Unitech |
|---|---|
| Type of equipment | Opruller |
| Type of Film | Strækfilm |
| Working Width | 600 mm |
NO.EL PRE 500
SKU:
5736
| Mærke | Noel |
|---|---|
| Type of equipment | Opruller |
| Type of Film | Strækfilm |
| Working Width | 400 – 530 mm |
Lås op for håndplukkede maskintilbud og de seneste branchenyheder
Uanset om du har brug for at købe eller sælge brugte maskiner, er vores opdateringer din ultimative ressource til at være på forkant. Få insideropdateringer om de nyeste lister, særlige tilbud og ekspertrådgivning. Du er også velkommen til at kontakte os og drøfte dine muligheder for at købe eller sælge specifikke maskiner.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
