PREALPINA + TRIA Kværn
SKU:
60514
| Mærke | Prealpina |
|---|---|
| Output Recycling [Hidden] | 151 – 750 kg/h |
| Output | 700 kg/h |
Gamma Meccanica GM 160-37D
SKU:
60446
| Mærke | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 160 mm |
| Output | 1000 kg/t |
| Degassing | Med |
Prealpina T105 L/D 40 DEG.LAT
SKU:
60388
| Mærke | Prealpina |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Output | 400 kg/h |
| Degassing | Med |
Alfa-1 Technics AG/BF -200/30
SKU:
60368
| Mærke | Alfa Technics |
|---|---|
| Screw Diameter | 200 mm |
| Output | 1.000 kg/h |
| Degassing | Med |
Werner & Pfleiderer
SKU:
60352
| Mærke | Werner & Pfleiderer |
|---|---|
| Screw Diameter | 120 mm |
| Output | 600 kg/h |
| Degassing | Med |
Lås op for håndplukkede maskintilbud og de seneste branchenyheder
Uanset om du har brug for at købe eller sælge brugte maskiner, er vores opdateringer din ultimative ressource til at være på forkant. Få insideropdateringer om de nyeste lister, særlige tilbud og ekspertrådgivning. Du er også velkommen til at kontakte os og drøfte dine muligheder for at købe eller sælge specifikke maskiner.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
