Showing 577–600 of 697 resultsSorted by latest
Mobert Roller 110
SKU:
1163
| Mærke | Morbert |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning, Poser på rulle |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1500 mm |
W&H- og Kiefel-ekstruder
SKU:
3456
| Mærke | Kiefel, Reifenhäuser, Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Die | 300 mm |
| Layers | 3 |
| Output | 300 kg/h |
Gamma Meccanica 125 36D
SKU:
60328
| Mærke | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 125 mm |
| Output | 500 kg/h |
| Degassing | Med |
GUR-IS TY 1050
SKU:
12015
| Mærke | Gur-is Makina |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 2500 mm |
| Max draw length | 1050 mm |
FAS trækbånd
SKU:
1155
| Mærke | FAS |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 300 mm |
