Showing 601–624 of 641 resultsSorted by latest
MOBERT M.S.H. 110
SKU:
1723
| Mærke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 700 mm |
LUNG MENG TPA 800 FCDP
SKU:
1332
| Mærke | Lung Meng |
|---|---|
| Type of Bags | T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 330 mm |
| Max draw length | 700 mm |
Anis Trend-presse ATS 110-75S-9CT-150T
SKU:
6223
| Mærke | Anis Trend |
|---|---|
| Type of equipment | Ballepresser |
| Press force | 150 ton |
SGS Hukommelsespakke 1100
SKU:
1328
| Mærke | SGS |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 1050 mm |
| Max draw length | 1400 mm |
POLYREX SF85 og GL
SKU:
1719
| Mærke | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 630 mm |
| Max draw length | 650 mm |
COEMTER TER-ROLL
SKU:
1103
| Mærke | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 900 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
LEMO 1100 trækbånd
SKU:
1100
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 2500 mm |
Krauss-Maffei Berstorff ZE 75A 38D-UTX
SKU:
3501
| Mærke | Krauss-Maffei |
|---|---|
| Type | Ekstruder med to skruer |
| Output | 700 kg/h |
LUNG MENG TPA800GP Super høj hastighed – Brugt bundforseglingsmaskine til bæreposer
SKU:
1325
| Mærke | Lung Meng |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 330 mm |
| Max draw length | 700 mm |
