Showing 577–600 of 641 resultsSorted by latest
Flexotecnica 10 NG
SKU:
4260
| Mærke | Flexotecnica |
|---|---|
| Colors | 10 farver |
| Printing width | 1200 mm |
| Type of equipment | Gearløs |
R.M.F. -Stand-alone Stack Flexo printer
SKU:
4643
LEMO – Wicket Bag-maskine
SKU:
1517
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Håndtag til lapper |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 640 mm |
In line stak-flexoprinter
SKU:
4327
Hemingstone – Sidesvejsepose-maskine
SKU:
1428
| Mærke | Hemingstone |
|---|---|
| Type of Bags | Svejseposer i siden |
| Max sealing width | 762 mm |
| Max draw length | 960 mm |
HEMINGSTONE – Taskemaskine med lappegreb
SKU:
1516
| Mærke | Hemingstone |
|---|---|
| Type of Bags | Håndtag til lapper |
| Max sealing width | 750 mm |
| Max draw length | 650 mm |
Trykpresse til rotationsdybtryk
SKU:
10136
