AMUTEC TSA-VALSE 1380
SKU:
11142
| Mærke | Amutec |
|---|---|
| Type of Bags | Bundforseglingsposer på rulle, Poser på rulle, Sidesvejseposer på rulle |
| Max sealing width | 1300 mm |
Lemo Intermat ST-N400LT
SKU:
16002
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max draw length | 400 mm |
| Max sealing width | 600 mm |
Lemo Rollomat 1100
SKU:
11122
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle med trækbånd, Sidesvejseposer på rulle |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1100 mm |
LEMO INTERMAT IS1100.3.HT.1600
SKU:
13007
| Type of Bags | Bæreposer |
|---|---|
| Mærke | Lemo |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 710 mm |
ELBA SA-V-90
SKU:
1865
| Mærke | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | Forseglingspose med 3 sider, Pung, Vakuumpose |
| Max sealing width | 450 mm |
| Max draw length | 900 mm |
AMUTEC TSA-SHO 1040
SKU:
11126
| Mærke | Amutec |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | |
| Max draw length | 2000 mm |
HEMINGSTONE HM900-BR+C2
SKU:
11125
| Mærke | Hemingstone |
|---|---|
| Type of Bags | Bundforseglingsposer på rulle, Forskellige typer af poser på rulle, Poser til frugt og grønt |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 1820 mm |
VIARA FUTURA 1400
SKU:
12084
| Mærke | Viara |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1400 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
Saldoflex R3000
SKU:
11120
| Mærke | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 1300 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
KOMMAKINERI
SKU:
11116
| Mærke | Commachinery |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 1600 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
Elba SW97HP 09
SKU:
16005
| Mærke | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng, Svejseposer i siden |
| Max sealing width | 900 mm |
| Max draw length | 400 mm |
Roll-o-Matic 855/1300
SKU:
11119
| Mærke | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 840 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
FAS Euroline 1100
SKU:
11110
| Mærke | FAS |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
Lås op for håndplukkede maskintilbud og de seneste branchenyheder
Uanset om du har brug for at købe eller sælge brugte maskiner, er vores opdateringer din ultimative ressource til at være på forkant. Få insideropdateringer om de nyeste lister, særlige tilbud og ekspertrådgivning. Du er også velkommen til at kontakte os og drøfte dine muligheder for at købe eller sælge specifikke maskiner.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
