Mobert Roller 110
SKU:
1163
| Mærke | Morbert |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning, Poser på rulle |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1500 mm |
GUR-IS TY 1050
SKU:
12015
| Mærke | Gur-is Makina |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 2500 mm |
| Max draw length | 1050 mm |
FAS trækbånd
SKU:
1155
| Mærke | FAS |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 300 mm |
LEMO ROLLOMAT S 1100.1 ZB-DB/VT
SKU:
1153
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1100 mm |
COEMTER TER BETA 1052 N
SKU:
1151
| Mærke | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 650 mm |
De Bernardi – Flexo-Loop-posefremstillingsmaskine
SKU:
1726
| Mærke | De Bernardi |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 650 mm |
LEMO – Wicket Bag-maskine
SKU:
1517
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Håndtag til lapper |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 640 mm |
Hemingstone – Sidesvejsepose-maskine
SKU:
1428
| Mærke | Hemingstone |
|---|---|
| Type of Bags | Svejseposer i siden |
| Max sealing width | 762 mm |
| Max draw length | 960 mm |
HEMINGSTONE – Taskemaskine med lappegreb
SKU:
1516
| Mærke | Hemingstone |
|---|---|
| Type of Bags | Håndtag til lapper |
| Max sealing width | 750 mm |
| Max draw length | 650 mm |
MOBERT M.S.H. 110
SKU:
1723
| Mærke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 700 mm |
LUNG MENG TPA 800 FCDP
SKU:
1332
| Mærke | Lung Meng |
|---|---|
| Type of Bags | T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 330 mm |
| Max draw length | 700 mm |
SGS Hukommelsespakke 1100
SKU:
1328
| Mærke | SGS |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 1050 mm |
| Max draw length | 1400 mm |
POLYREX SF85 og GL
SKU:
1719
| Mærke | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 630 mm |
| Max draw length | 650 mm |
COEMTER TER-ROLL
SKU:
1103
| Mærke | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 900 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
Lås op for håndplukkede maskintilbud og de seneste branchenyheder
Uanset om du har brug for at købe eller sælge brugte maskiner, er vores opdateringer din ultimative ressource til at være på forkant. Få insideropdateringer om de nyeste lister, særlige tilbud og ekspertrådgivning. Du er også velkommen til at kontakte os og drøfte dine muligheder for at købe eller sælge specifikke maskiner.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
