Showing 505–528 of 697 resultsSorted by latest
Mobert Victory 130
SKU:
1379
| Mærke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 1300 mm |
| Max draw length | 5000 mm |
FISCHER & KRECKE 34 DF 8 / CNC
SKU:
40029
| Mærke | Fischer & Krecke |
|---|---|
| Colors | 8 Farver |
| Printing width | 1350 mm |
| Type of equipment | Gearet |
LEMO DKT INTERmat S 850 DKT/CT
SKU:
1697
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max sealing width | 730 mm |
| Max draw length | 660 mm |
Mobert Roller 110 E / 6M
SKU:
1120
| Mærke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1500 mm |
Mobert Roller 110 SHP – 2M-AUT
SKU:
1193
| Mærke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | |
| Max sealing width | 300 mm |
| Max draw length | 1500 mm |
Saldoflex AZ-S800
SKU:
12054
| Mærke | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 800 mm |
| Max draw length | 1000 mm |
