Showing 433–456 of 641 resultsSorted by latest
Saldoflex az5800e
SKU:
1387
| Mærke | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, Håndtag til lapper, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 800 mm |
Mobert Victory Delta 110
SKU:
1386
| Mærke | Morbert |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 240 mm |
| Max draw length | 1100 mm |
Lung Meng TPR-400-1
SKU:
1197
| Mærke | Lung Meng |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 220 mm |
| Max draw length | 450 mm |
ELBA SA 9011 HP
SKU:
1383
| Mærke | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 800 mm |
ELBA SA 90EV 11
SKU:
1385
| Mærke | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 800 mm |
