Showing 409–432 of 641 resultsSorted by latest
OFFICINE PADANE
SKU:
40044
| Mærke | Officine Padane |
|---|---|
| Colors | 6 farver |
| Printing width | 1260 mm |
| Type of equipment | Gearet |
Gamma Meccanica GM 160-37D
SKU:
60446
| Mærke | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 160 mm |
| Output | 1000 kg/t |
| Degassing | Med |
Hudson & Sharp 175W-15
SKU:
1601
| Mærke | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max sealing width | 730 mm |
| Max draw length | 380 mm |
Plastimac De Bernardi DB 100N SH 9
SKU:
1448
| Mærke | De Bernardi, Plastimac |
|---|---|
| Type of Bags | Svejseposer i siden |
| Max sealing width | 900 mm |
| Max draw length | 800 mm |
Carnevalli Amazon 4
SKU:
40034
| Mærke | Carnevalli |
|---|---|
| Colors | 4 farver |
| Printing width | 1400 mm |
| Type of equipment | Gearet |
