Showing 433–456 of 697 resultsSorted by latest
XINBEI XB-SD1000 + APRO GmbH
SKU:
629015
| Mærke | XINBEI + APRO |
|---|---|
| Type of equipment | Pressetørrer og præ-granulator til plast |
HSM V-Press 860 Plus
SKU:
62386
| Mærke | HSM |
|---|---|
| Type of equipment | Ballepresser |
| Bale weight | 550 kg |
| Komprimerende kraft | 532 kN |
HSM V-Press 860 Plus
SKU:
62385
| Mærke | HSM |
|---|---|
| Type of equipment | Ballepresser |
| Bale weight | 550 kg |
| Komprimerende kraft | 532 kN |
Roll-o-Matic 855/1300
SKU:
11119
| Mærke | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 840 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
FAS Euroline 1100
SKU:
11110
| Mærke | FAS |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
S-DAI SDH-263S
SKU:
1450
| Mærke | S-DAI Industrial |
|---|---|
| Type of Bags | Svejseposer i siden |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 600 mm |
Klockner DESMA – Sprøjtestøbemaskine til gummi
SKU:
79003
| Mærke | Klockner Desma |
|---|---|
| Type of equipment | Sprøjtestøbemaskine til gummi |
| Clamping Force | 270 T |
OFFICINE PADANE
SKU:
40044
| Mærke | Officine Padane |
|---|---|
| Colors | 6 farver |
| Printing width | 1260 mm |
| Type of equipment | Gearet |
