Showing 529–552 of 697 resultsSorted by latest
W&H Polyrex
SKU:
1732
| Mærke | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 630 mm |
| Max draw length | 750 mm |
Prealpina T105 L/D 40 DEG.LAT
SKU:
60388
| Mærke | Prealpina |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Output | 400 kg/h |
| Degassing | Med |
Mobert Gamma Victory 110
SKU:
1374
| Mærke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
Gamma Meccanica; Back Flush Screen Changer KSF750R
SKU:
62217
| Mærke | KSF750R |
|---|---|
| Melt Filter | |
| Output | 1200 kg/h |
Lindner Micromat 2000 S
SKU:
6662
| Mærke | Lindner |
|---|---|
| Rotor | 2000 mm længde |
| Output | 2000 kg/h |
| Type of Shredder | En aksel |
Alfa-1 Technics AG/BF -200/30
SKU:
60368
| Mærke | Alfa Technics |
|---|---|
| Screw Diameter | 200 mm |
| Output | 1.000 kg/h |
| Degassing | Med |
HM 1250 UD+SHD+W
SKU:
1683
| Mærke | Hemingstone |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 1250 mm |
