Showing 49–72 of 697 resultsSorted by latest
AMUTEC TSA-SHO 1040
SKU:
11151
| Mærke | Amutec |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 1800 mm |
| Max draw length | 2000 mm |
LSM V50 – Ballepresser
SKU:
623004
| Mærke | LSM Engineering |
|---|---|
| Type of equipment | Ballepresser |
| Press force | 50 ton |
BASFF SHF17002
SKU:
12096
| Mærke | BASFF |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1700 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
WINDMOLLER & HOLSCHER OLYMPIA 736
SKU:
40100
| Mærke | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Colors | 6 farver |
| Printing width | 1218 mm |
| Type of equipment | Gearet |
HCI FTSC-N6040-3
SKU:
1870
| Mærke | HCI |
|---|---|
| Type of Bags | Forseglingspose med 3 sider, Papirposer med flad bund, Pung, Tasker med og uden lynlås |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 1200 mm |
