Showing 97–120 of 640 resultsSorted by latest
UNION – RPET / Union ZP92-52
SKU:
100046
| Mærke | Union |
|---|---|
| Output | 1.000 kg/h |
| Type of equipment | Ekstrudering af plader |
Fischer & Krecke 16S CI Flexo-printer
SKU:
40097
| Mærke | Fischer & Krecke |
|---|---|
| Colors | 10 farver |
| Printing width | 1050 mm |
| Type of equipment | Gearløs |
Roll-o-Matic Delta Max 900 ST
SKU:
11148
| Mærke | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Type of Bags | Bundforseglingsposer på rulle, Poser på rulle |
| Max draw length | 10000 mm |
| Max sealing width | 900 mm |
LEMO Intermat 850DKT
SKU:
16013
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Håndtag til lapper |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 250 mm |
