Showing 121–144 of 640 resultsSorted by latest
BIMEC STM 63.3/A
SKU:
56117
| Mærke | Bimec |
|---|---|
| Cutting System | Skæreskæring (barbermaskine) |
| Spaltebredde | 150 – 900 mm |
Jwell Co-ekstruderingslinje til højtydende plader
SKU:
100033
| Mærke | Jwell |
|---|---|
| Type of equipment | Ekstruder til plader |
| Output | 500 kg/h |
Monomatic LRC 185M Inline dybtrykspoleenhed
SKU:
5740
| Weight | 18330 kg |
|---|---|
| Mærke | Monomatisk |
| Type of equipment | Opruller |
KUGLER K 54 RV Volumetrisk fyldemaskine med 6 stationer
SKU:
84365
| Mærke | KUGLER |
|---|---|
| Type of equipment | Flydende påfyldningsmaskine |
Promatek Firat S 6-farvet CI-flexoprinter
SKU:
40091
