Showing 193–216 of 640 resultsSorted by latest
Jenn Chong; JC-ST120PP
SKU:
3722
| Mærke | Jenn Chong |
|---|---|
| Type of equipment | Produktionslinje til omsnøringsbånd |
| Output | 280 kg/t |
ZERMA + POLYSTAR + PAGANI
SKU:
6821
| Mærke | Filippini Paganini, Polystar, Zerma |
|---|---|
| Type of equipment | Komplet genbrugsanlæg |
| Output | 3.400 kg/t |
BIELLONI CLEO 120
SKU:
7193
| Mærke | Bielloni |
|---|---|
| Type of equipment | Uden opløsningsmidler |
| Material width | 1200 mm |
AMUTEC TSA-VALSE 1380
SKU:
11142
| Mærke | Amutec |
|---|---|
| Type of Bags | Bundforseglingsposer på rulle, Poser på rulle, Sidesvejseposer på rulle |
| Max sealing width | 1300 mm |
DIPIEMME PRB 2500
SKU:
3721
| Mærke | Dipiemme |
|---|---|
| Type of equipment | Ekstrudering til luftbobler |
| Screw Diameter | 120 mm, 90 mm |
| Layers | 3 |
| Output | 1000 kg/t |
Werner & Pfleiderer dobbeltskrue-ekstruder
SKU:
3520
| Mærke | Werner & Pfleiderer |
|---|---|
| Degassing | Med |
| Output | 200 kg/h |
