Showing 217–240 of 640 resultsSorted by latest
STARLINGER STAREX 1500
SKU:
77011
| Mærke | Starlinger |
|---|---|
| Type of equipment | Ekstruderingslinje til tape |
| Die | 1800 mm |
| Working Width | 1650 mm |
VISCOTEC DYNAVAC deCON50
SKU:
629063
| Mærke | Viscotec |
|---|---|
| Type of equipment | Dekontamineringstørrer |
| Output | 1000 kg/t |
Lemo Intermat ST-N400LT
SKU:
16002
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max draw length | 400 mm |
| Max sealing width | 600 mm |
WEIMA WLK 14P
SKU:
66128
| Mærke | Weima |
|---|---|
| Type of Shredder | En aksel |
| Output | 600 kg/h |
| Rotor | 1400 mm længde × diam. 368 mm |
Rotoflex VLI-330
SKU:
56105
| Mærke | Rotoflex |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter opruller |
| Cutting System | Skiveknive |
| Working Width | 340 mm |
WINDMOLLER & HOLSCHER OLYMPIA
SKU:
40084
| Mærke | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Colors | 4 farver |
| Printing width | 1000 mm |
| Type of equipment | Gearet |
UNITECH T012
SKU:
5734
| Mærke | Unitech |
|---|---|
| Type of equipment | Opruller |
| Type of Film | Strækfilm |
| Working Width | 600 mm |
NO.EL PRE 500
SKU:
5736
| Mærke | Noel |
|---|---|
| Type of equipment | Opruller |
| Type of Film | Strækfilm |
| Working Width | 400 – 530 mm |
