Showing 169–192 of 640 resultsSorted by latest
LEMO Intermat 850
SKU:
16009
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max draw length | 850 mm |
| Max sealing width | 450 mm |
HUDSON SHARP 2750 wicketer
SKU:
16008
| Mærke | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max draw length | 390 mm |
| Max sealing width | 730 mm |
VECOPLAN VIZ 1300 S
SKU:
66141
| Mærke | Vecoplan |
|---|---|
| Type of Shredder | En aksel |
| Output | 800 kg/h |
| Rotor | 1245 mm x 495 mm |
LEMO Intermat S 850 TU-SGS/CT
SKU:
1740
| Mærke | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 750 mm |
ARVOR 1294KSM
SKU:
12095
| Mærke | Arvor |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning, Svejseposer i bunden |
| Max sealing width | 1200 mm |
MING JILEE MGA 17HG 800
SKU:
84355
| Mærke | Ming Jilee |
|---|---|
| Type of equipment | Maskine til fremstilling af handsker |
| Spaltebredde | 350 mm x 2 |
AGI RENGØRING 96
SKU:
9467
| Mærke | AGI |
|---|---|
| Type of equipment | Vaskemaskine til plader |
| Length | Min 220 mm – Max. 920 mm |
Gur-Is PSR-1100
SKU:
11143
| Mærke | Gur-is Makina |
|---|---|
| Type of Bags | Bundforseglingsposer på rulle, Forskellige typer af poser på rulle |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 2500 mm |
