Showing 553–576 of 641 resultsSorted by latest
LEMO ROLLOMAT S 1100.1 ZB-DB/VT
SKU:
1153
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1100 mm |
Previero- Granulator med én aksel
SKU:
6377
| Mærke | Previero |
|---|---|
| Rotor | Længde 1500 mm x diam. 300 mm |
| Output | 1500 kg/h |
COEMTER TER BETA 1052 N
SKU:
1151
| Mærke | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Poser med bundlukning |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 650 mm |
ALPINE – Ryg mod ryg-vikler
SKU:
5025
| Mærke | ALPINE |
|---|---|
| Type of equipment | Ryg mod ryg dobbelt opruller |
| Working Width | 1600 mm |
De Bernardi – Flexo-Loop-posefremstillingsmaskine
SKU:
1726
| Mærke | De Bernardi |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 650 mm |
