Showing 217–240 of 697 resultsSorted by latest
BIELLONI CLEO 120
SKU:
7193
| Mærke | Bielloni |
|---|---|
| Type of equipment | Uden opløsningsmidler |
| Material width | 1200 mm |
AMUTEC TSA-VALSE 1380
SKU:
11142
| Mærke | Amutec |
|---|---|
| Type of Bags | Bundforseglingsposer på rulle, Poser på rulle, Sidesvejseposer på rulle |
| Max sealing width | 1300 mm |
DIPIEMME PRB 2500
SKU:
3721
| Mærke | Dipiemme |
|---|---|
| Type of equipment | Ekstrudering til luftbobler |
| Screw Diameter | 120 mm, 90 mm |
| Layers | 3 |
| Output | 1000 kg/t |
Werner & Pfleiderer dobbeltskrue-ekstruder
SKU:
3520
| Mærke | Werner & Pfleiderer |
|---|---|
| Degassing | Med |
| Output | 200 kg/h |
STARLINGER STAREX 1500
SKU:
77011
| Mærke | Starlinger |
|---|---|
| Type of equipment | Ekstruderingslinje til tape |
| Die | 1800 mm |
| Working Width | 1650 mm |
