Showing 25–48 of 641 resultsSorted by latest
COEMTER TER BLOCK 856 N
SKU:
13009
| Mærke | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Bæreposer, Poser med bundlukning, T-shirt-tasker |
| Max sealing width | 370 mm |
| Max draw length | 700 mm |
FILIPPINI & PAGANINI Superflexol 6 SWR/AWR-MATIC
SKU:
4685
| Mærke | Filippini Paganini |
|---|---|
| Colors | 6 farver |
| Printing width | 800 mm |
FAS BWU 1100
SKU:
11111
| Mærke | FAS |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 1060 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
AMUTEC TSA-SHO 1040
SKU:
11151
| Mærke | Amutec |
|---|---|
| Type of Bags | Poser på rulle |
| Max sealing width | 1800 mm |
| Max draw length | 2000 mm |
LSM V50 – Ballepresser
SKU:
623004
| Mærke | LSM Engineering |
|---|---|
| Type of equipment | Ballepresser |
| Press force | 50 ton |
