Showing 145–168 of 697 resultsSorted by latest
Monomatic LRC 185M Inline dybtrykspoleenhed
SKU:
5740
| Weight | 18330 kg |
|---|---|
| Mærke | Monomatisk |
| Type of equipment | Opruller |
KUGLER K 54 RV Volumetrisk fyldemaskine med 6 stationer
SKU:
84365
| Mærke | KUGLER |
|---|---|
| Type of equipment | Flydende påfyldningsmaskine |
Promatek Firat S 6-farvet CI-flexoprinter
SKU:
40091
HSM VK20/1200
SKU:
62399
| Mærke | HSM |
|---|---|
| Bale weight | 350 kg |
| Press force | 24 ton |
| Type of equipment | Vandret ballepresser |
Hudson&Sharp
SKU:
16010
| Mærke | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Ophæng |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 610 mm |
LEMO Intermat DKT850
SKU:
1530
| Mærke | Lemo |
|---|---|
| Max draw length | 600 mm |
| Max sealing width | 850 mm |
| Type of Bags | Bæreposer, Håndtag til lapper, Svejseposer i siden |
